Apartmány Doas sa nachádzajú v atraktívnom prostredí pri pláži Slnečných jazier mestečka Senec, kde si príde na svoje každý milovník leta. Tešiť sa môžete na rozprávkový výhľad na jazero a pokojnú rodinnú atmosféru.

o-nas-jazierko
o-nas-ubytovanie

Hotel poskytuje

Apartmány svojim hosťom ponúkajú komfortné a moderne zariadené ubytovanie a okolie plné atrakcií. Obľube sa tešíme najmä medzi rodinami, keďže máme na výber pre hostí štúdia a apartmány pre 4 až 6 osôb. Príjemné chvíle v kruhu svojej rodiny môžete stráviť na Vašej súkromnej terase.

Oddych & Relax

Naši hostia si môžu za zvýhodnené ceny vychutnať oddych vo wellnesse hotela Relax, kde nájdete 6 rôznych typov sáun (rímska, parná, fínska a infrasauna). Vyskúšať sa rozhodne oplatí aj aromaterapiu či oddych v tepidáriu.

Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo na vlastnom parkovisku.

o-nas-sauna
o-nas-bazen

Bazén

Počas letnej sezóny je k dispozícii pre všetkých našich hostí aj krytý bazén. Mimo sezóny tu ponúkame kurzy plávania pre Vašich najmenších.

Gastronómia

Tešíme sa na Vás aj v našej reštaurácii v hoteli Zátoka s prekrásnym výhľadom na hladinu jazera, kde si môžete pochutnať na rôznych gurmánskych špecialitách z miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Ak si nechcete robiť starosti o jedlo, zabezpečíme Vám tu raňajky, polpenziu alebo aj plnú penziu za zvýhodnené ceny pre hostí.

gastronomia-1

„Tešíme sa na vás.“